HOTEL

Modern ve rahatı günümüz konforu ile bir araya getiren Belci City Residence, Türk misafirperverliği ile yüksek standartta hizmet ve ilginin ince bir karışımını sizlere sunar. 
   Belci City Residence her bir odasıyla sizlere en yüksek kalite ve konforu sunmak amacıyla modern bir yapıda tasarlanmıştır. Odaların tamamı parke zemin üzerine kurulu olup; içerisinde yatak, mini bar, 49 "LCD Tv", split klima, saç kurutma makinası, telefon, duşakabin ve tuvaleti içerisinde olan banyo bulunmaktadır. Ayrıca odalarda Fransız balkonda mevcuttur.
   Belci City Residence ulaşım açısından ve sosyal aktiviteler gerçekleştirebilmek açısından oldukça avantajlı bir konumda bulunmaktadır. Residence yakınlarında avm, kafeler, restoranlar, süpermarketler bulunur ve Fethiye şehir merkezine 2 km, çalış plajına 6 km mesafededir. Ayrıca Ölüdeniz plajına ise 12 km mesafede bulunmaktadır. Araç ile bu mesafe 15 dakika sürmektedir.
   Belci City Residence ulaşım bakımından oldukça kolay bir mevkidedir. Residence önünde bulunan otobüs durağından otobüsler yaz kış aylarında sürekli aralıklarla geçmektedir.
   Fethiye Otobüs Terminaline ve Erasta AVM'ye adım mesafesindedir.
   Dalaman Havalimanı Belci City Residence araçla 55 dakika mesafede bulunmaktadır.